PVC podlahy

PVC podlahy

Stella Ruby - nová kolekce 2017 - Tarkett 

Acczent Excellence 70 Stella Ruby je kompaktní heterogenní vinylová podlaha vyvinutá pro všechny oblasti s intenzivním komerčním provozem, jako jsou nemocnice a školy. Nášlapná vrstva 0,7 mm čistého PVC, posílená povrchovou úpravou TopClean™ PUR, přináší vynikající odolnost proti otěru, protlaku, oděru, poškrábání a skvrnám. Protiskluzná povrchová úprava R10 výrazně snižuje riziko uklouznutí a pádu. Zdravotnická a vzdělávací zařízení musí zajistit optimální hygienické a zdravotně nezávadné prostředí. Řada Acczent Excellence 70 Stella Ruby s úpravou Sanitized® má bakteriostatické a protiplísňové vlastnosti, které brání rozvoji mikroorganismů - pro bezpečnější, čistší a hygienické interiéry. Emise VOC u Acczent Excellence 70 s hodnotou nižší než 100 μg/m3, což je 10 krát méně než udávají stávající evropské normy, patří mezi nejnižší v odvětví podlahových krytin.

Dekory inspirované přírodou nabízejí nekonečně mnoho kombinací barev a vzorů, pro vytvoření harmonických a kontrastních efektů. Pestrá paleta nadčasových minerálních vzorů, od neutrální šedé a béžové po osvěžující kontrastní živé a dynamické barvy. Bohatá paleta realistických dřevěných dekorů, od měkkých světlých tónů až po tmavší odstíny pro tradiční nebo moderní interiéry s autentickým dřevěným vzhledem. Povrchová úprava TopClean™ PUR snižuje náklady na čištění a údržbu a umožňuje rychlou návratnost investic.

Acczent Excellence 70 Stella Ruby nevyžaduje žádný vosk, ani pastování po celou dobu své životnosti, čímž výrazně snižuje spotřebu vody, energie a dalších čisticích prostředků – chrání životní prostředí.

Počet produktů: 36

Použití
Nášlapná vrstva
Třída zátěžě
Šířka role v m
Tloušťka materiálu mm
Dekor - dřevo
Spodní vrstva - filc
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 36 položek