Od pondělí 10.5. jsou prodejny společnosti Riva, a.s. opět otevřeny, vč. osobních odběrů z internetového obchodu. Z důvodu přetížení dopravců se aktuálně mohou doručovací lhůty lišit. Děkujeme za pochopení.

Podlahové krytiny - RIVA, a.s.

Podlahové krytiny - RIVA, a.s.

Poslat příteli

Fortelock ECO 2010 (dezén: diamant) - ECO šedá, nejvyšší zátěž

Fortelock ECO 2010 (dezén: diamant) - ECO šedá, nejvyšší zátěž

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Fortelock ECO 2010 (dezén: diamant) - ECO šedá, nejvyšší zátěž

044 ECO

Dostupnost: Expedice do 5 dnů

Cena za m2 (s DPH):998,0 Kč

balení m2

Popis produktu

Dlaždice z řady ECO (ECOgrey, ECOblack), jsou vyrobeny z recyklovaných elektrovodičů, mohou obsahovat látky, které tyto elektrovodiče obsahovaly jako např. měď, hliník, kadmium, olovo. Je proto třeba vzít tuto skutečnost do úvahy při umístění dlaždic ECO.

Barevná variabilita produktu Fortelock ECO Grey
Informujeme, že z důvodu rozdílného složení materiálu na výrobu dlažby Fortelock ECO, může dojít k mírným barevným odlišnostem dlaždic v jedné šarži. Výrobce se snaží pomocí výrobního procesu tyto výkyvy eliminovat, bohužel zabránit jim zcela není možné. Barevné rozdíly u dlažby Fortelock ECO Grey nejsou podnětem k uznatelné reklamaci, protože nemají žádné dopady na funkčnost a technické vlastnosti podlahy.

Podlaha Fortelock ECO je kvalitní a odolná podlahová krytina tvořena PVC dlaždicemi se zámkem. Díky promyšlenému složení, jehož základem je PVC z elektrovodičů a aditiva, získáte levnou podlahu, která se velmi snadno instaluje, odolá vysokému zatížení, vodě i chemikáliím a přitom údržbě věnujete jen pár minut. Dlažba Fortelock ECO je vhodná do průmyslu, skladovacích prostor, hal, do garáže, dílny, kotelny či sklepa. Metrů v balení: 2,5 m2; váha: 2,2 kg; velikost balení: 10 ks; velikost dlaždice: 510x510 mm; výška dlaždice: 7-8 mm; odolnost proti chemikáliím.

Technické parametry

Balení-hodnota2.5
Balení-text2.5 m2
Tloušťka materiálu mm8
Šířka mm510
Balení-jednotkam2
Hmotnost kg/m25.6
Délka mm510
Balení2.5 m2
Záruka24 měsíců

Produkty ve stejné kategorii

Příslušenství