Na základě nařízení Vlády ČR je až do odvolání zastaven maloobchodní prodej vč. osobních odběrů z internetového obchodu v prodejnách společnosti Riva, a.s. Z důvodu nárůstu onemocnění covid-19 a karantény u dopravních společností se mohou doručovací lhůty prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Podlahové krytiny - RIVA, a.s.

Podlahové krytiny - RIVA, a.s.

Poslat příteli

MARMOLEUM CLICK 633707 - BLACK HOLE

MARMOLEUM CLICK 633707 - BLACK HOLE

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

MARMOLEUM CLICK 633707 - BLACK HOLE

633707

Dostupnost: Expedice do 5 dnů

Cena za m2 (s DPH):1 538,9 Kč

balení m2

Popis produktu

Rozměr dílce: 60 x 30 mm, bal. 1,26 m2.

celková tloušťka: 9,8 mm; zámkový systém: 5G; bytová výstavba: třída 23; občanská výstavba: třída 33; odolnost vůči bodovému zatížení: ? 0,15 mm; vhodné pro kancelářské židle s kolečky typu W s měkkou kontaktní plochou; protikluznost: R9; kročejová neprůzvučnost: > 17 dB; reakce na oheň: Cfl-s1; tepelná vodivost: 0,15 W/m.K; podlahové vytápění: ano

 Podlahovina Marmoleum Click je vyrobena z voděodolné, vysocehustotní dřevovláknité desky a na rubu opatřen korkovou vrstvou, která pohlcuje hluk. Horní vrstvu tvoří Marmoleum o tloušťce 2,5 mm. Vzhledem k přírodnímu složení podlahy se jedná o dobrou volbu jak pro vás, tak i pro životní prostředí. Zlepšuje kvalitu života lidí, kteří trpí astmatem a alergiemi. Panely Marmoleum Click jsou nejen příjemné na dotyk a chůzi, ale jsou také antistatické. Jejich prověřené bakteriostatické vlastnosti brání množení škodlivých mikroorganismů. A v neposlední řadě díky přírodnímu složení podlaha působí na dotyk i na pohled přirozeným dojmem. Podlaha je dostupná ve 23 barevných variantách. K dispozici jsou panely tří rozměrů od největšího 90 x 30 cm přes nový panel o velikosti 60 x 30 cm až po čtverec 30 x 30 cm. Všechny barvy a rozměry lze vzájemně kombinovat. Jakmile vyberete odstíny, můžete si začít hrát s různými velikostmi panelů a vytvořit tak váš ideální podlahový design! Podlaha Marmoleum Click s odolnou ochrannou povrchovou úpravou Topshield™ je mimořádně trvanlivá a nenáročná na údržbu. Hladký povrch se snadno čistí, prach lze stírat suchým mopem. Případné skvrny odstraníte neutrálním čisticím prostředkem a vlhkým mopem. Marmoleum je přírodní produkt, což znamená, že rychle dosahuje pokojové teploty, takže v domě je útulno a teplo, lze samozřejmě použít i v kombinaci s podlahovým topením.

Technické parametry

Tloušťka materiálu mm9.8
Typ pokládkyPlovoucí
Šířka mm300
Balení-jednotkam2
Hmotnost kg/m28.7
Dekor - dřevone
Délka mm600
Balení-hodnota1.26
Sklademne
Balení-text1.26 m2
Nášlapná vrstva2.5
Třída zátěžě23, 33
PoužitíBytové
Balení1.26 m2
Záruka24 měsíců

Produkty ve stejné kategorii